<<< Zbytočná kniha
  Nijaký poriadny mladý intelektuál nevie, čo s rukami.

Jestvuje mnoho spôsobov, ako sa vysporiadať s týmto nepríjemným problémom. Jeden z najnenáročnejších, pri ktorom sa náš mladý nemusí príliš červenať, nemusí sa ani strápňovať pred dievčatami (alebo chlapcami, pochopiteľne) (a zaiste by sme nemali zabudnúť ani na loďky), ba dokonca nemusí ani manuálne pracovať, je ten, že napíše ROMÁN.

Zo súčasnosti, pochopiteľne.

Žiaľ, správny mladý intelektuál je natoľko vnútorne rozorvaný samotnou svojou existenciou, že sa poväčšine nezmôže ani na prvú kapitolu. Nevie kam z konopí, ako vravieval Bob Marley.

Ako na to?

Kde začať?

Do dnešného dňa to bol problém, ktorý vnútornú rozorvanosť mladého jedinca iba kruto a zbytočne prehlboval. A čo bolo najhoršie, neposkytoval osud v takomto prípade nijakú reálnu šancu. Problém bol neriešiteľný.

Dnešný deň však od základov zmení Váš život.

Ododneška totiž niet nič ľahšieho.

My, Vaši starší a múdrejší kamaráti, sme obetavo napísali prvú kapitolu úžasného mnohostánkového diela za Vás. A ďalej to už pôjde ako po masle.

Prvá kapitola je teda na svete - niť príbehu sa môže začať odvíjať. Minotaurus Vám hnilobným dychom fučí na zátylok a Vy už tušíte, že Vás raz nájde práve podľa tej niti, čo Vám dala Vaša zlomyseľná frajerka.
Alebo žena.
Alebo muž.
Alebo loďka.

Alebo MY.

Ako to skončí, je na Vás. Takže sa príliš nesťažujte.

Veľa štastia, priatelia.

Budete ho potrebovať.
 

>>>

© Copyright 1984 LO$ER & LO$ER komplot
Keď chcete, napíšte nám >:-(